Dzisiaj jest: 25.6.2024, imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
WYBIERZ JĘZYK

PREMIERA Kochaj mnie mimo wszystko Eweliny C.Lisowskiej

Dodano: rok temu Czytane: 109 Autor:
Redakcja poleca!

Kochaj mnie mimo wszystko to trzecia część serii WIEK-NIEWAŻNY. Co tym razem u Kasi i Darka? Endometrioza i dwie tajemnice. PREMIERA JUŻ 12 KWIETNIA 2023

PREMIERA Kochaj mnie mimo wszystko Eweliny C.Lisowskiej
Ona ukrywa przed nim swoją chorobę

Gdy Kasia dowie się, że choruje na endometriozę, będzie starała się ukryć przed Ukochanym fakt, że może być bezpłodna. Choroba przez długie lata mocno dawała się jej we znaki, teraz przyjdzie czas, aby zmierzyć się z konsekwencjami zaniedbywania swojego zdrowia. Endometrioza. Co kryje się pod tym tajemniczym hasłem? Ból, problemy z seksem i płodnością, uciążliwy PMS, depresja, problemy z jelitami, pęcherzem, torbiele na jajnikach, bóle kręgosłupa, koszmarne miesiączki… A niewłaściwe leczenie jeszcze dodatkowo zaostrza te objawy i dokłada nowych. Jak długo uda się Kasi ukrywać przed Darkiem fakt, że może nigdy nie zajść w ciążę?


Darek też ma tajemnicę

Wplątany w skomplikowaną relację z córką szefa, będzie przeżywał swoje własne piekło. Ukrywanie wstydliwej afery będzie miało poważny wpływ na jego relację z Kasią. Czy wzajemne tajemnice pomogą czy utrudnią obojgu w utrzymaniu związku? Co stanie się, gdy dowiedzą się o tym, że każde z nich ukrywało przed sobą bolesną prawdę? Czy i tym razem uda się im pokonać przeciwności?


Szukając siebie i Powroty

Kochaj mnie mimo wszystko to płynna kontynuacja dwóch pierwszych części serii WIEK-NIEWAŻNY. Te nietypowe romanse niosą z sobą tyle samo zwyczajnego, ludzkiego cierpienia co słodkich chwil miłości. Triada: depresja, problemy seksualne i endometrioza – to raczej nie jest słodko zapowiadająca się seria romansów. Ale napisane przez Czytelniczki recenzje pokazują, jak bardzo ważne są tematy poruszane w tych książkach. Wciąż mało jeszcze mówi się o endometriozie, nadal jest to tabu, z którym trzeba zerwać. Być może książka zwróci uwagę kobiet na ich własne zdrowie i przestaną bagatelizować sygnały, które wysyła im chory organizm.


Gdzie będzie można kupić KOCHAJ MNIE MIMO WSZYSTKO?

* Ebook w sklepie na stronie autorskiej www.ecl-pisarka.pl w zakładce Ebook ROMANSE Sklep.
* Książka w druku na życzenie dostępna będzie w RIDERO.EU
* Razem z Wydawnictwem Romanse planujemy akcję „KUP TANIEJ KSIĄŻKĘ DRUKOWANĄ”. Czytelnicy chcący zakupić powieść taniej, będą mogli wpisać się na listę oczekujących. Im więcej osób się zgłosi, tym książka będzie tańsza do wydrukowania, a co za tym idzie: tańsza do kupienia. Będziemy jeszcze o tym informować w nadchodzących tygodniach na naszym FACEBOOKU -> https://www.facebook.com/ecl.pisarka Jeśli chcą Państwo być na bieżąco z nowościami, zapraszamy do obserwowania tej strony.

Pozdrawiamy serdecznie!
Ewelina C.Lisowska
i
Wydawnictwo Romanse

 
Źródło: www.ecl-pisarka.pl
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.