Dzisiaj jest: 25.6.2024, imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Kursy językowe dla firm Sanok

dodano: 2024.05.06 ważne do: 2024.08.04 wyświetleń: 207
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
TEACHERSteam to firma językowa, która oferuje unikalne kursy mające na celu podniesienie umiejętności językowych pracowników. Zapewniamy wsparcie w zakresie ponad 20 języków, oferując szkolenia pracownicze na różnych poziomach zaawansowania. Nasza oferta obejmuje tradycyjne szkolenia językowe, tematycznie dostosowane do konkretnych branż oraz oparte na nowoczesnych technikach nauki, takich jak blended learning.
Kursy językowe mogą odbywać się zarówno zdalnie, jak i w formie stacjonarnej w siedzibie klienta. Niezależnie od lokalizacji, każdy podmiot gospodarczy może skorzystać z naszych szkoleń językowych. Działamy w oparciu o szeroką sieć ponad 150 lektorów i tłumaczy, którzy posiadają bogate doświadczenie zdobyte przez prawie 20 lat naszej działalności.
W TEACHERSteam projektujemy szkolenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami firm. W ramach tego procesu organizujemy tzw. warsztat zerowy, który poprzedza cykl szkoleń językowych. Dzięki temu mamy możliwość lepszego dopasowania programu szkoleniowego do specyfiki i oczekiwań każdej firmy.
Zaufanie naszych klientów oraz wysoka jakość naszych usług językowych są dla nas niezwykle ważne. Dlatego stale doskonalimy naszą ofertę, dbając o to, aby nasi kursanci osiągali najlepsze wyniki. Przekonaj się już teraz, jak TEACHERSteam może pomóc Twojej firmie w podnoszeniu umiejętności językowych pracowników.
Kontakt
TEACHERSteam
Sanok, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.